Stäng annons

Společnost Realme konečně získala certifikaci pro svůj nadcházející model s názvem Realme 13 Pro+, která jí umožňuje prodávat jej v Číně, přičemž organizace TENAA, která ji certifikaci udělila na svých stránkách sdílela pár obrázků tohoto zařízení. V současné době k obrázkům byly přidány také specifikace, takže technologičtí nadšenci mohou zjistit, co od modelu mají v budoucnu očekávat.

Poháněn bude čipovou sadou Snapdragon 7s druhé generace, přičemž dlouhodobé spekulace tvrdily generaci třetí. Zároveň se specifikace trochu liší oproti modelu, který má vyjít globálně. Mimo čipovou sadu přijde model také s 6,7palcovým 1080×2412 OLED displejem a zadní strana bude obohacena o trojitý fotoaparát (50MP primární, 50MP sekundární a ultra širokoúhlý 8MP třetí). Přední strana pak bude obsahovat 32MP kameru.

Uvnitř telefonu se pak nachází baterie o kapacitě 5 050 mAh s podporou 80W rychlého nabíjení. Do prodeje přijde hned v několika verzích a kombinovat se tak budou následující parametry – 6/8/12/16 GB RAM paměti s 128/256/512 GB úložištěm. Strany obrazovky budou mírně zakřivené. Špičkové schopnosti umělé inteligence budou přidány skrze engine Hyperimage+, který bude poskytovat úroveň profesionálních DSLR fotoaparátů.

Dagens mest lästa

.